כתיבת קורות חיים מקצועית בתשלום – האם זה שווה את זה?

רוצים למצוא עבודה? להגיע בכלל לראיון עבודה במשרד או בחברה איכותיים? הכול מתחיל במסמך קורות החיים שלכם. זהו שלב הסינון הראשוני שרבים נופלים בו ולכן לשאלה האם בניית קורות חיים מקצועית בתשלום שווה את זה? יש תשובה ברורה.

 כתיבת קורות חיים מקצועית בתשלום – האם זה שווה את זה?

קחו בחשבון שמנהלי ומנהלות משאבי האנוש והמגייסים למיניהם, מקבלים עשרות ומאות קורות חיים ועליהם לבחור מתוכם רק אחוז קטן. המציאות היא כזאת שמסמך שאינו נראה טוב, עוד לפני התוכן שבו, כבר משדר: ‘לגריסה’. הניסיון הרב של מנהלות משאבי האנוש הביא אותן לרמת מיומנות כזאת, שעלולה להוביל את קורות החיים שלכם לפח הזבל הווירטואלי או האמיתי מהר מאוד.

 איך לכתוב קורות חיים מנצחים

רוצים להעלות בצורה משמעותית את הסיכויים שלכם להגיע לראיון עבודה? קורות חיים מקצועיים ורהוטים הבנויים בצורה נכונה, אשר כתובים בהם בדיוק מה שהמגייס או המגייסת רוצים לראות, הם בגדר חובה.

בניית קורות חיים על ידי מי שמכיר את התחום ויודע בדיוק מה הצד השני רוצה לקרוא במסמך קורות חיים שלכם עושה את כל ההבדל בין מועמד שיגיע לראיון עבודה לבין אחד שלא. יתרה מכך, קורות החיים חשובים ברמה כזאת שייתכן אפילו מצב שבו מועמד בעל קורות חיים הכתובים בצורה פחות טובה, אפילו אם הוא מועמד טוב יותר על הנייר, בעל ידע וניסיון רב יותר ממועמד ‘נחות’ ממנו, אך עם מסמך קורות חיים איכותי יותר, לא יגיע אפילו לראיון העבודה ויועדף על ידי המועמד הנחות יותר, זה שקורות החיים שלו כתובים כמו שצריך. על הנייר תרתי משמע אם תרצו…

משקיעים בקורות החיים – כתיבת קורות חיים מקצועית בתשלום

הסוד: איך לכתוב קורות חיים מנצחים הוא לא סוד בכלל. אלו בסך הכול דרישות מבניות, שצריך לעמוד בהן, הנסמכות על ניסיון של עשרות שנים. שווה אם כן להשקיע בכתיבת קורות חיים בתשלום כדי למצוא עבודה משתלמת. זה הכול עניין של כסף בסופו של דבר. השקעה חד פעמית קטנה יכולה לסדר לכם מקום עבודה של כמה אלפי שקלים בחודש ודריסת רגל בתחום רווחי בין אם בהייטק או בכל תחום אחר, תעשו לבד את החשבון האם זה משתלם או לא.

רוצים לדעת  איך לכתוב קורות חיים בצורה הטובה ביותר? אין היום כמעט דבר שלא ניתן למצוא לבד באינטרנט. העניין הוא שהדברים משתנים ומה שהיה נכון פעם לא תמיד נכון כיום. בנוסף, בוני קורות חיים מקצועיים מכירים מבפנים את כל הניואנסים הקטנים, את הז’רגון המקצועי ואת מילות המפתח שצריכות להימצא בקורות החיים שלכם ועזרתם המקצועית היא צעד חכם שייתן לכם יתרון וודאי על פני מי שסומך על דעה באינטרנט, שייתכן והיא נכונה אך ייתכן ולא ועלולה לפגוע לכם במסמך קורות החיים שיצרתם לבד.

כתיבת קורות חיים מקצועית בתשלום כן או לא?

בניית קורות חיים לפי כל הכללים יכולה לשים אתכם בחלק העליון של האינבוקס בתיבת המייל של המגייסים ולהציב אתכם במקום ובזמן הנכונים בדיוק ברגע בו צריך לגייס עובד או עובדת חדשים.

למען האמת, אין מדובר בפיצוח האטום ואם תשמרו על כמה כללים פשוטים כמו: קורות חיים תמציתיים הנפרשים על פני עמוד אחד בלבד, כותרות בולטות, סדר כרונולוגי הגיוני, פירוט האתגרים והמשימות הרלוונטיים לעבודה שביצעם בעבר ועוד, אתם כבר על המסלול הנכון. אך יש עוד כללים.

השקיעו במה שחשוב כדי להתקבל לעבודה שאתם רוצים. יועץ תעסוקתי מומחה היודע איך לכתוב קורות חיים בצורה המקצועית ביותר יכול להעניק לכם את היתרון הקטן, אך המשמעותי בשוק עבודה עמוס בו קורות חיים נזרקים לפח על ימין ועל שמאל עוד לפני שעברו עליהם רק מכיוון שאינם כתובים כמו שצריך.

מתלבט על מסלול קריירה? תן לי להוביל אותך

קבל סיוע לעשות סדר במחשבות, רצונות, היסוסים ולכל מה שקשור לבחירת על מסלול הקריירה הנכון עבורך,
השאיר הודעה ונקבע שיחת ייעוץ.